Apie kompaniją

PLATUS NATŪRALAUS AKMENS

PASIRINKIMAS

UAB „Akrolita” yra tiesioginis natūralaus akmens importuotojas iš pirmaujančių karjerų, esančių įvairiose pasaulio vietose. Mes skiriame ypatingą dėmesį siūlomų medžiagų kokybei, todėl atrenkame tik geriausias aukščiausios kokybės plokštes. Visa mūsų siūloma produkcija yra laikoma erdvioje, švarioje, techniškai gerai įrengtoje aikštelėje.

UAB „Akrolita” sandėlyje gausu įvairiausių rūšių marmuro, granito, travertino ir onikso plokščių, kurios pasižymi išskirtiniais raštais ir spalvomis. Čia taip pat rasite natūralų akmenį, iškastą Italijoje, Ispanijoje, Turkijoje, Graikijoje, Egipte, Omane, Indijoje, Brazilijoje bei daugelyje kitų šalių.

KODĖL MES?

Akrolita UAB – įkurta 1993 m. – viena didžiausių įmonių Šiaurės Lietuvoje, gaminanti ir prekiaujanti akmens gaminiais. Ilgametė patirtis, profesionalumas ir moderni įranga suteikia galimybę kokybiškai įgyvendinti kiekvieno kliento pageidavimus. Mes stengiamės nuolat plėsti ir atnaujinti asortimentą, užtikrinti aukštą kokybę bei pasiūlyti patrauklias gaminių kainas. Klientams mes galime pasiūlyti ilgaamžiškumu, spalvų gausa ir raštais pasižymintį natūralų akmenį, kuris nepaklūsta laikui ir madai.

Dėl šių savybių mūsų pagaminti paminklai puikiai tiks įamžinti Jūsų artimųjų atminimą, kaip paskutinę dovaną. Natūralus akmuo dėl puikių savo statybinių savybių, plačios spalvinės gamos tinka tiek išorės darbams, tiek ir kuriant unikalų interjerą patalpose. Granito stalviršis virtuvėje, vonios kambario interjeras, elegantiška židinio apdaila, praktiškos palangės viduje ir išorėje, laiptų pakopos – visa tai namams suteikia prabangos ir elegancijos. Per dvidešimt penkis darbo metus mūsų sukaupta darbo patirtis mums taip pat leido įgyvendinti ne vieną visuomeninės paskirties projektą.

Apie kompaniją AKROLITA
1.

Nuosavas sandėlis

Nuosavas natūralaus akmens sandėlis. Platus pasirinkimas. Tiesioginis pristatymas iš gamintojų, be tarpininkų!
2.

Dideli pajėgumai

Nuosavi gamybos įrengimai: gamykla, turinti 27 metų patirtį dirbant su natūraliu ir dirbtiniu akmeniu.
3.

Pilnas darbo ciklas

Mes atliekame pilną natūralaus akmens apdirbimo ciklą – nuo akmens pasirinkimo iki montavimo bei priežiūros.

ATLIKTI DARBAI

Funkcionalūs ir dekoratyvūs interjero ir eksterjero gaminiai bei detalės, pagaminti iš įvairių tipų natūralaus akmens, tarnaus daugiau nei vieną dešimtmetį, išlaikydami savo unikalų grožį ir fizines savybes.

Akmens gaminiai_atlikti darbai
isskirtinio-dizaino-modernus-stilingi-paminklai
Akmens gaminiai_atlikti darbai