AKMENS STALVIRŠIAI

 

Mes džiaugiamės, kad jūs esate suinteresuotas gauti pasiūlymą dėl akmens stalviršių pagaminimo. UAB „Akrolita“ gali sukurti ir pagaminti stalviršius pagal jūsų projektą, atsižvelgdama į jūsų individualius poreikius ir pageidavimus.

Mūsų specialistai padės jums sukurti unikalų projektą, kuris atspindės jūsų skonį ir stilių, išlaikys funkcionalumą ir ilgaamžiškumą.

Mes naudojame aukštos kokybės natūralų akmenį ir turime patirties bei technologijų, reikalingų kiekvieno projekto sėkmei garantuoti. Mes siūlome konkurencingas kainas ir profesionalias konsultacijas, kad jūs galėtumėte pasirinkti geriausią sprendimą, atitinkantį jūsų lūkesčius ir biudžetą.

Mūsų profesionali komanda galės pasirūpinti visu gamybos procesu – nuo medžiagos pasirinkimo iki pat sumontavimo. Mes visada siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti galutiniu rezultatu ir mėgautųsi ilgaamžišku bei stilingu akmens stalviršių sprendimu savo namuose ar biure.

Akmens stalviršių gamyba reikalauja specialių įrankių ir technologijų. Pirmiausia, reikia pasirinkti tinkamą akmens plokštės dydį ir formą, kad jie idealiai tiktų stalui. Tada gaminys turi būti sujungtos specialiais klijais, kad būtų sukurtas vientisas stalviršis. Galutinis darbas yra apdorojimas, poliravimas ir apsauginės dangos padengimas.

Stalviršiai iš akmens gali būti įvairių spalvų, todėl spalvų derinimas su jau turimais baldais ar interjero elementais nėra problema. Mes turime savo didmeninį sandėlį, kuriame palaikome didelį asortimentą akmens ploksčių. Klientams siūlome akmens stalviršių gamybą pagal individualius užsakymus, atsižvelgiant į  pageidavimus medžiagai, spalvai ir dydžiuio.

Kad gautumėte pasiūlymą savo projektui, prašome susisiekti su mumis per mūsų svetainę arba telefonu.

1.

Nuosavas sandėlis

Nuosavas natūralaus akmens sandėlis. Platus pasirinkimas. Tiesioginis pristatymas iš gamintojų, be tarpininkų!
2.

Dideli pajėgumai

Nuosavi gamybos įrengimai: gamykla, turinti 27 metų patirtį dirbant su natūraliu ir dirbtiniu akmeniu.
3.

Pilnas darbo ciklas

Mes atliekame pilną natūralaus akmens apdirbimo ciklą – nuo akmens pasirinkimo iki montavimo bei priežiūros.

ATLIKTI DARBAI

Funkcionalūs ir dekoratyvūs interjero ir eksterjero gaminiai bei detalės, pagaminti iš įvairių tipų natūralaus akmens, tarnaus daugiau nei vieną dešimtmetį, išlaikydami savo unikalų grožį ir fizines savybes.

Akmeniniai stalviršiai virtuvei Akrolita
isskirtinio-dizaino-modernus-stilingi-paminklai