LAIPTŲ PAKOPOS IŠ AKMENS

 

UAB „Akrolita“ siūlo akmeninių laiptų pakopų gamybos paslaugas pagal užsakymą. Gaminių asortimente rasite platų akmeninių laiptų pakopų pasirinkimą: nuo klasikinių iki modernių stilių pastato viduje ar išorėje.

Tvirtos, ilgaamžės ir estetiškai patrauklios akmeninės laiptų pakopos yra saugesnės nei kitų medžiagų laiptai.

Mūsų patyrę darbuotojai gali sukurti akmenines laiptų pakopas iš įvairių akmens rūšių: granito, marmuro, bazalto ir kiti. Kiekviena akmens rūšis turi savo unikalų raštą ir spalvą, todėl sukurtos akmeninės laiptų pakopos bus unikalios.

Prieš pradėdami gaminti akmenines laiptų pakopas, konsultuojame klientus, kad galėtume sukurti gaminius, atitinkančius jų poreikius ir pageidavimus bei pateikiame išsamų projekto vertinimą. Mes siūlome platų spalvų ir formų asortimentą, kad klientai galėtų pasirinkti savo norimą dizainą.

Mes taip pat teikiame laiptų montavimo paslaugas, kad užtikrintume, jog visi mūsų sukurti akmeniniai laiptai būtų tvirti ir patvarūs. Mes naudojame tik aukštos kokybės medžiagas ir laikomės griežtų gamybos standartų, kad mūsų klientai galėtų ilgai mėgautis tvirtais, patvariais ir gražiais laiptais.

Jeigu norite susipažinti su mūsų gaminiais arba susitarti dėl susitikimo, prašome susisiekti su mumis telefonu arba parašyti mums užklausą. Mielai parodysime Jums mūsų jau pagamintus gaminius arba įgyvendintų unikalių projektų nuotraukas.

Akmeninės palangės Akrolita
1.

Nuosavas sandėlis

Nuosavas natūralaus akmens sandėlis. Platus pasirinkimas. Tiesioginis pristatymas iš gamintojų, be tarpininkų!
2.

Dideli pajėgumai

Nuosavi gamybos įrengimai: gamykla, turinti 27 metų patirtį dirbant su natūraliu ir dirbtiniu akmeniu.
3.

Pilnas darbo ciklas

Mes atliekame pilną natūralaus akmens apdirbimo ciklą – nuo akmens pasirinkimo iki montavimo bei priežiūros.

ATLIKTI DARBAI

Funkcionalūs ir dekoratyvūs interjero ir eksterjero gaminiai bei detalės, pagaminti iš įvairių tipų natūralaus akmens, tarnaus daugiau nei vieną dešimtmetį, išlaikydami savo unikalų grožį ir fizines savybes.

Akmeniniai stalviršiai virtuvei Akrolita
isskirtinio-dizaino-modernus-stilingi-paminklai