isskirtinio-dizaino-modernus-stilingi-paminklai

KAPAVIEČIŲ ĮRENGIMAS

 

UAB „Akrolita” siūlo profesionalų kapaviečių įrengimo ir dengimo paslaugas granito plokštėmis. Tai patvarus ir estetiškas sprendimas, apsaugantis kapavietę nuo įvairių oro sąlygų, ilgam suteikiantis paprastesnę kapavietės priežiūrą. Mūsų komanda dirba operatyviai ir atsižvelgia į individualius klientų poreikius, kad būtų pasiektas tenkinantis rezultatas.

Įmonė siūlo platų paslaugų spektrą, susijusį su kapavietėmis ir paminklais. Mūsų meistrai greitai atlieka seno paminklo demontavimą ir kapo paruošimą naujos apdailos gamybai iš granito ar marmuro. Taip pat galime pagaminti ir įrengti naujus paminklus, antkapius, gėlynus, tvoras, stalus ir suoliukus, skulptūras, vazas ir bet kokius kitus elementus pagal kliento poreikius.

Mūsų graviruotojai atlieka portretų, peizažų, ikonų graviravimą ant paminklo pagal klientų pageidavimą. Mes taip pat teikiame betoninio cokolio išliejimo paslaugas ar grindų apdailos paslaugas naudojant granito ir marmuro plyteles.

Jei norite, galime apdengti kapą formuotomis akmens plytelėmis, iškloti takelius apie kapavietes trinkelėmis arba sukurti granitinio akmens grindinį iš skaldyto, pjauto-skaldyto, pilnai pjauto akmens. Be to, siūlome skulptūras ir aksesuarus iš natūralaus ir dirbtinio akmens: angelus žvakides ir kita.

Kapaviečių įrengimas ir jų apdaila akmens plokštėmis yra svarbus procesas. Savo klientams siūlome kokybiškas granito plokštes ir jų dengimo paslaugą. Mūsų specialistai atlieka darbus greitai ir profesionaliai. Esame patikimi ir turintys daug patirties dekoruojant kapavietes akmens plokštėmis bei paminklų gamyboje. Nuolat dirbame Šiaulių regiono kapinėse, taip pat mūsų darbai yra matomi įvairiuose Lietuvos miestuose.

Kreipkitės į mus bet kuriuo metu, jei turite klausimų arba norite užsisakyti mūsų paslaugas. Mes visada esame pasirengę padėti ir patarti.

1.

Nuosavas sandėlis

Nuosavas natūralaus akmens sandėlis. Platus pasirinkimas. Tiesioginis pristatymas iš gamintojų, be tarpininkų!
2.

Dideli pajėgumai

Nuosavi gamybos įrengimai: gamykla, turinti 27 metų patirtį dirbant su natūraliu ir dirbtiniu akmeniu.
3.

Pilnas darbo ciklas

Mes atliekame pilną natūralaus akmens apdirbimo ciklą – nuo akmens pasirinkimo iki montavimo bei priežiūros.