Sienų apdaila

ŽIDINIO APDAILA IŠ AKMENS

 

Akmens židiniai – klasika ir modernumas. Jų apdaila iš akmens suteikia jaukumo ir elegancijos namų interjerui. Akmuo yra natūrali ir ilgaamžė medžiaga, todėl židinių apdaila iš akmens yra ne tik estetiška, bet ir praktiška.

Mūsų įmonė siūlo akmens židinių apdailos paslaugas, galime sukurti unikalias ir išskirtines apdailos detales, kurios paryškintų jūsų židinio grožį. Mes naudojame įvairias akmens rūšis: granitą, marmurą, kvarcą, kalkakmenį, smiltainį ir kt. Visi šie akmenys turi savo unikalias spalvas ir tekstūras, todėl židinių apdaila iš akmens gali būti skirtinga ir pritaikyta individualiems klientų poreikiams.

Mūsų komanda sugeba sukurti ne tik klasikinius, bet ir modernius židinių dizainus. Akmuo gali būti apdirbtas įvairiomis formomis, todėl galime sukurti unikalias židinių apdailos detales, pritaikytas prie Jūsų namų architektūros ir interjero stiliaus. Taip pat siūlome akmens apdailos sprendimus ne tik židiniams, bet ir kitai ugnies sričių apdailai: kaminų rėmams, krosnims ir kt.

Kviečiame susisiekti su mumis, kad galėtume pasidalinti savo patirtimi ir pasiūlyti Jums geriausią sprendimą Jūsų židinio ar kito šilumos įrenginio apdailai iš akmens. Parašykite mums užklausą arba paskambinkite telefonu.

Židinių apdaila Akrilita
1.

Nuosavas sandėlis

Nuosavas natūralaus akmens sandėlis. Platus pasirinkimas. Tiesioginis pristatymas iš gamintojų, be tarpininkų!
2.

Dideli pajėgumai

Nuosavi gamybos įrengimai: gamykla, turinti 27 metų patirtį dirbant su natūraliu ir dirbtiniu akmeniu.
3.

Pilnas darbo ciklas

Mes atliekame pilną natūralaus akmens apdirbimo ciklą – nuo akmens pasirinkimo iki montavimo bei priežiūros.

ATLIKTI DARBAI

Funkcionalūs ir dekoratyvūs interjero ir eksterjero gaminiai bei detalės, pagaminti iš įvairių tipų natūralaus akmens, tarnaus daugiau nei vieną dešimtmetį, išlaikydami savo unikalų grožį ir fizines savybes.

Akmeniniai stalviršiai virtuvei Akrolita
isskirtinio-dizaino-modernus-stilingi-paminklai