PAMINKLŲ RESTAURAVIMAS

 

UAB „Akrolita” siūlo profesionalias paminklų restauravimo paslaugas, laikantis senųjų meistrų tradicijomis ir naudojant tik aukštos kokybės medžiagas. Mūsų meistrai puikiai išmano paminklų restauravimą.

Paminklų restauravimas atkuria seną, per laiką pasikeitusią akmens spalvą ir grąžina ankstesnę jo išvaizdą. Restauruojant paminklą, būtina turėti specialių žinių ir įgūdžių, be kurių netinkamas darbas gali dar labiau pažeisti seną akmenį ir sugadinti jo struktūrą.

Restauravimo procesas prasideda valymo darbais, išvaloma sena tapyba, o jei paminklas yra pažeistas, atliekamas detalesnis restauravimas. Po restauravimo, paminklas padengiamas specialiu gruntu, kad būtų užtikrintas ilgalaikis ir kokybiškas apsauginis sluoksnis, apsaugantis akmenį nuo aplinkos poveikio, paryškinantis dekoratyvinės tapybos detales.

Restauruojant paminklą, ypatingas dėmesys skiriamas detalėms: rankomis iškaltų ornamentų atkūrimui ar graviravimo darbams. Mes puikiai išmanome, kaip atkurti kiekvieną detalę. Taigi, jei jūsų senas paminklas prarado estetinę išvaizdą, nedelskite ir kreipkitės į mus. Mes atliksime profesionalų paminklų restauravimo darbą, kuris grąžins paminklui ankstesnę išvaizdą.

Darbus atliekame labai greitai ir efektyviai. Jei reikia, mes galime nuimti ne tik antkapinius paminklus, bet ir kitus elementus: pamatą, tvorą, stalą, suolą ir pan. Po darbų mes surenkame ir išvežame šiukšles, arba, jei norite, mes galime pervežti plokštės gabalus į bet kokią Jūsų nurodytą vietą. Mūsų paslaugos yra tikrai kokybiškos, o kainos konkurencingos. Be to, mes taip pat siūlome jums susipažinti su visu darbų sąrašu.

Kokia paminklo restauravimo kaina?
Paskambinkite mums telefonu arba atsiųskite esamo palaidojimo nuotrauką, išmatavimus ir tuomet galėsime paskaičiuoti jums atliekamų darbų kainą.

Kapavietės-dengimas- -su-skalda-modernus_paminklas--imperial-gold-granitas
1.

Nuosavas sandėlis

Nuosavas natūralaus akmens sandėlis. Platus pasirinkimas. Tiesioginis pristatymas iš gamintojų, be tarpininkų!
2.

Dideli pajėgumai

Nuosavi gamybos įrengimai: gamykla, turinti 27 metų patirtį dirbant su natūraliu ir dirbtiniu akmeniu.
3.

Pilnas darbo ciklas

Mes atliekame pilną natūralaus akmens apdirbimo ciklą – nuo akmens pasirinkimo iki montavimo bei priežiūros.

ATLIKTI DARBAI

Funkcionalūs ir dekoratyvūs interjero ir eksterjero gaminiai bei detalės, pagaminti iš įvairių tipų natūralaus akmens, tarnaus daugiau nei vieną dešimtmetį, išlaikydami savo unikalų grožį ir fizines savybes.

isskirtinio-dizaino-modernus-stilingi-paminklai
Akmeniniai stalviršiai virtuvei Akrolita