Kapavietės-dengimas -akmens-plokšte-paminklas-su-medziu-orion-vizage-blue-granitas

KAPAVIEČIŲ RESTAURAVIMAS

 

Kapaviečių restauravimas yra svarbus procesas, kuris atliekamas siekiant atkurti senų ar pažeistų paminklų išvaizdą ir pailginti jų gyvavimo laiką. Restauravimo procese naudojami specialūs įrankiai ir technologijos, kad būtų atkurti sugadinti paviršiai, pašalinti nešvarumai ir sugrąžintos prarastos paminklo detalės.

UAB „Akrolita“ siūlo kapaviečių restauravimo paslaugas, kurias atlieka patyrę ir aukštos kvalifikacijos meistrai. Mes naudojame tik aukštos kokybės medžiagas ir įrangą, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai. Restauravimo procesas apima ne tik paminklo išvalymą ir tvarkymą, bet ir jo rekonstrukciją, akmens plokščių ar paminklo pakeitimą bei kitus darbus.

Jeigu Jums yra reikalingas tekstų ant akmens atnaujinimas, mes galime pasiūlyti pakeisti senus graviruotus tekstus bronzinėmis metalinėmis raidėmis. Mūsų asortimente yra daug skirtingų šriftų, spalvų ir dydžių raidžių, todėl galite pasirinkti Jums tinkamus. Kiekvienos raidės kaina yra skirtinga, todėl galite pasirinkti reikiamą variantą atsižvelgdami į savo poreikius ir biudžetą. Mūsų profesionalūs meistrai atlieka darbus savo dirbtuvėse, o galutinis produktas visada yra kokybiškas ir atitinka kliento lūkesčius.

Jeigu jums reikia kapaviečių restauravimo paslaugų, kreipkitės į UAB „Akrolitą”. Mes pakonsultuosime, patarsime ir padėsime išspręsti bet kokius klausimus, susijusius su kapaviečių restauravimu. Mes dirbame profesionaliai ir kruopščiai, kad kiekvienas paminklas, kurį atkuriam, atrodytų kaip naujas ir būtų ilgaamžis.

Kapų restauravimas
1.

Nuosavas sandėlis

Nuosavas natūralaus akmens sandėlis. Platus pasirinkimas. Tiesioginis pristatymas iš gamintojų, be tarpininkų!
2.

Dideli pajėgumai

Nuosavi gamybos įrengimai: gamykla, turinti 27 metų patirtį dirbant su natūraliu ir dirbtiniu akmeniu.
3.

Pilnas darbo ciklas

Mes atliekame pilną natūralaus akmens apdirbimo ciklą – nuo akmens pasirinkimo iki montavimo bei priežiūros.

ATLIKTI DARBAI

Funkcionalūs ir dekoratyvūs interjero ir eksterjero gaminiai bei detalės, pagaminti iš įvairių tipų natūralaus akmens, tarnaus daugiau nei vieną dešimtmetį, išlaikydami savo unikalų grožį ir fizines savybes.

Akmeniniai stalviršiai virtuvei Akrolita
isskirtinio-dizaino-modernus-stilingi-paminklai