SKULPTŪROS IŠ AKMENS

 

Mūsų įmonė „Akrolita” siūlo platų, kokybiškų ir estetiškų kapinių dekoracijos gaminių asortimentą. Mūsų kataloge rasite įvairių formų ir dydžių skulptūras, paminklus, vazas, žvakides ir kitus dekoratyvinius elementus, skirtus Jūsų artimųjų kapams papuošti ir pagerbti.

Mes pasiruošę pasiūlyti Jums išskirtinius kapų papuošalus iš granito, marmuro ir kitų akmens rūšių. Kiekvienas mūsų gaminys yra unikalus ir pasižymi aukščiausia kokybe. Siūlome įvairių dizainų skulptūras, kurias galima derinti prie paminklų. Vieni gaminiai tinka tradiciniam kapų dekoravimui, o kiti moderniam ir neįprastam.

Mūsų produktų kokybę garantuoja patyręs meistrų kolektyvas, naudojanti aukščiausios kokybės medžiagas. Be to, mes pasiruošę patarti Jums dėl tinkamiausios spalvos ir dydžio pasirinkimo, kad gaminys atitiktų Jūsų lūkesčius ir poreikius.

Įmonė „Akrolita” savo klientams siūlo akmens skulptūrų gamybos paslaugą pagal užsakymą. Mūsų meistrai kuria unikalias skulptūras iš akmens, atsižvelgdami į kliento poreikius ir pageidavimus. Galime pasiūlyti skulptūrų iš granito, marmuro, travertino ar kitų akmens rūšių. Kiekviena skulptūra yra unikali ir rankų darbo, kurią sukuriame pagal Jūsų užsakymą.

Akmens skulptūrų gamybai naudojame kokybiškas medžiagas, todėl galime pagaminti statulas pagal užsakymą naudojant įvairių tekstūrų ir spalvų akmenį. Dėl unikalios natūralios spalvos (balta, pilka, juoda, smaragdinė, rožinė), gaminiai įgauna savo išskirtinumą, net jei yra vienodos formos.

Taip pat siūlome paslaugas, susijusias su gaminių restauravimu, atnaujinimu ir rekonstrukcija. Mes suprantame, kad Jūsų artimųjų paminklai yra ypatingi ir svarbūs Jums, todėl pasiruošę visais jais rūpintis, kad jie atrodytų nepriekaištingai. Užsisakykite kapinių dekoraciją jau dabar ir mėgaukitės ilgalaikiais ir kokybiškais gaminių naudojimo rezultatais.

Susisiekite su mumis, jei turite klausimų ar norite sužinoti daugiau apie mūsų skulptūrų iš akmens paslaugas.

Akmens skulptūros
1.

Nuosavas sandėlis

Nuosavas natūralaus akmens sandėlis. Platus pasirinkimas. Tiesioginis pristatymas iš gamintojų, be tarpininkų!
2.

Dideli pajėgumai

Nuosavi gamybos įrengimai: gamykla, turinti 27 metų patirtį dirbant su natūraliu ir dirbtiniu akmeniu.
3.

Pilnas darbo ciklas

Mes atliekame pilną natūralaus akmens apdirbimo ciklą – nuo akmens pasirinkimo iki montavimo bei priežiūros.

ATLIKTI DARBAI

Funkcionalūs ir dekoratyvūs interjero ir eksterjero gaminiai bei detalės, pagaminti iš įvairių tipų natūralaus akmens, tarnaus daugiau nei vieną dešimtmetį, išlaikydami savo unikalų grožį ir fizines savybes.

Akmeniniai stalviršiai virtuvei Akrolita
isskirtinio-dizaino-modernus-stilingi-paminklai