RAIDŽIŲ GRAVIRAVIMAS ANT PAMINKLŲ

 

Raidžių graviravimas ant paminklų bei antkapių yra viena iš populiariausių ir ilgamečių paminėjimo formų. Tai yra tekstinės informacijos, tokios kaip vardai, datos ar žodžiai, įrėžimas į paminklą, kuris gali būti pagamintas iš natūralaus akmens. Graviravimas gali būti atliekamas įvairiais būdais, įskaitant rankinį būdą arba naudojant specializuotas mašinas.

Graviruojant raides ant paminklų ir antkapių, svarbu pasirinkti tinkamą raidžių dydį, šriftą ir stilių, kad tekstas būtų aiškus ir lengvai skaitomas. Be to, svarbu atsižvelgti į paminklo dydį ir formą, kad graviravimo tekstas atrodytų harmoningai su visu paminklu.

Raidžių graviravimas ant akmens yra ne tik estetiškas ir ilgaamžiškas, nes akmens paviršius yra atsparus abrazyvams, karščiui bei drėgmei. Todėl graviruoti ženklai, paveikslėliai ar užrašai ant akmens yra tinkami naudoti paminklams, namų numeriams, įmonių logotipams ir kt.

UAB „Akrolita“ meistrai yra pasiruošę atlikti raidžių graviravimą ant paminklų, antkapių bet kurioje Lietuvos vietoje. Mūsų profesionali ir patyrusi komanda gali užtikrinti kokybišką darbą, atsižvelgiant į kiekvieno kliento individualius poreikius ir pageidavimus. Graviravimo procesas atliekamas specialiais įrankiais, kurie užtikrina tikslią ir ilgaamžišką raidžių graviravimo kokybę. Mes taip pat galime pasiūlyti įvairias raidžių ir simbolių šriftų parinktis, kad paminklas būtų pritaikytas atitinkamai pagal jūsų norus ir reikalavimus. Susisiekite su mumis, jei norite sužinoti daugiau apie raidžių graviravimą ant akmens ir apie mūsų teikiamas paslaugas.

Kapavietės-dengimas- -su-gelynu-modernus_paminklas--imperial-gold-granitas
1.

Nuosavas sandėlis

Nuosavas natūralaus akmens sandėlis. Platus pasirinkimas. Tiesioginis pristatymas iš gamintojų, be tarpininkų!
2.

Dideli pajėgumai

Nuosavi gamybos įrengimai: gamykla, turinti 27 metų patirtį dirbant su natūraliu ir dirbtiniu akmeniu.
3.

Pilnas darbo ciklas

Mes atliekame pilną natūralaus akmens apdirbimo ciklą – nuo akmens pasirinkimo iki montavimo bei priežiūros.

ATLIKTI DARBAI

Funkcionalūs ir dekoratyvūs interjero ir eksterjero gaminiai bei detalės, pagaminti iš įvairių tipų natūralaus akmens, tarnaus daugiau nei vieną dešimtmetį, išlaikydami savo unikalų grožį ir fizines savybes.

isskirtinio-dizaino-modernus-stilingi-paminklai
Akmeniniai stalviršiai virtuvei Akrolita