AKMENINĖS ŽVAKIDĖS IR ŽIBINTAI

Akmeninės žvakidės ir žibintai yra puikios dekoratyvinės ir praktinės vertės detalės, kurios gali suteikti kapavietės eksterjerui natūralumo ir elegancijos.

UAB „Akrolita” siūlo platų akmeninių dekoratyvinių elementų asortimentą, pagamintą iš kokybiškų ir patvarių natūralaus akmens. Įmonė taip pat siūlo individualių sprendimų kūrimo paslaugas – iš akmens sukurti unikalius, asmeninius, dekoratyvinius elementus jaukiai ir maloniai namų atmosferai.

Akmeninių žvakidžių gamyba yra unikali ir meninė sritis, subtiliai realizuojama kaip interjero dekoras ar dovana.

Akmens žvakidės gali būti gaminamos iš įvairių akmenų rūšių: granito, marmuro, kvarco. Priklausomai nuo gamybos technologijos ir naudojamo akmenų tipo, galima sukurti įvairių formų ir dydžių žvakidžių.

Gamybos kainos gali skirtis priklausomai nuo naudojamo akmenų tipo, kiekio ir gaminio sudėtingumo. Akmens žvakidės yra tvirtos, atsparios drėgmei, gali tarnauti daugelį metų, o jų elegantiškas dizainas pridės šilumos ir išskirtinumo jūsų namams ar biurui. Taigi, jei ieškote unikalaus ir kokybiško interjero elementų, akmens žvakidės yra puikus pasirinkimas.

Mūsų profesionalios komandos dėka, galime pasirūpinti visu gamybos procesu – nuo medžiagos pasirinkimo iki pat produkto sumontavimo. Visada siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti galutiniu rezultatu ir mėgautųsi ilgaamžiška bei stilinga akmens forma savo namuose ar biure.

Mes turime didelę patirtį akmens apdorojimo srityje ir galime pasiūlyti sprendimus, pritaikytus jūsų poreikiams ir lūkesčiams. Suteikiame patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti gaminius ir ilgą laiką išlaikyti jų idealią išvaizdą. Jei jums reikia akmeninių žvakidžių ir žibintų, susisiekite su mumis ir suteiksime jums geriausią sprendimą už Jums tinkamą kainą.

1.

Nuosavas sandėlis

Nuosavas natūralaus akmens sandėlis. Platus pasirinkimas. Tiesioginis pristatymas iš gamintojų, be tarpininkų!
2.

Dideli pajėgumai

Nuosavi gamybos įrengimai: gamykla, turinti 27 metų patirtį dirbant su natūraliu ir dirbtiniu akmeniu.
3.

Pilnas darbo ciklas

Mes atliekame pilną natūralaus akmens apdirbimo ciklą – nuo akmens pasirinkimo iki montavimo bei priežiūros.

ATLIKTI DARBAI

Funkcionalūs ir dekoratyvūs interjero ir eksterjero gaminiai bei detalės, pagaminti iš įvairių tipų natūralaus akmens, tarnaus daugiau nei vieną dešimtmetį, išlaikydami savo unikalų grožį ir fizines savybes.

Akmeniniai stalviršiai virtuvei Akrolita
isskirtinio-dizaino-modernus-stilingi-paminklai