AKMENS PALANGĖS

UAB „Akrolita” – tai įmonė, kuri gamina akmenines palanges. Jums pasiūlysime ne tik didelį akmenų pasirinkimą, bet ir kokybišką gaminio gamybą bei palangių sumontavimą. Visi mūsų gaminiai yra unikalūs ir pagaminti iš natūralių akmens plokščių, atitinkančių jūsų individualius poreikius ir interjero bei eksterjero stilių.

Siūlomos akmeninės palangės yra ne tik funkcionalios, bet ir estetiškai gražios. Jos suteikia jūsų kambariui išskirtinio dizaino, padeda sukurti jaukumą ir komfortą. Mes naudojame tik aukščiausios kokybės natūralius akmenis, kad mūsų gaminių unikalumas ir patvarumas ilgam taptų jūsų namų dekoracijos dalimi ir nereikalautų dažnos priežiūros.

Galime pasiūlyti įvairių tipų akmeninių palangių, pritaikytų pagal jūsų pageidavimus ir poreikius. Taip pat galime pasiūlyti skirtingus akmenų tipus: granitą, marmurą ar kitus, priklausomai nuo jūsų skonio ir poreikių.

Akmeninės palangės gali būti priderintos prie baldų stalviršio spalvos arba prie kitų interjero elementų spalvų. Akmens spalva gali skirtis nuo palangės spalvos ir gali būti pritaikyta pagal kliento pageidavimus. Tai sukuria suderintą interjero dizainą, kuris puikiai tinka visam kambariui. Taigi, pasirinkdami akmeninę palangę, galite būti tikri, kad spalva ir dizainas atitiks jūsų lūkesčius ir interjero stilistiką.

Mūsų komanda sukuria individualias palangių projektų idėjas, atsižvelgdama į Jūsų poreikius ir pageidavimus, užtikrina kokybišką gamybos procesą ir atidavimo laiką.

Jei ieškote kokybiškos ir stilizuotos palangės, kreipkitės į UAB „Akrolita” ekspertus. Suteiksime visą reikiamą informaciją ir konsultaciją dėl akmens pasirinkimo, kad Jūsų interjeras būtų išskirtinis ir atitiktų jūsų lūkesčius.

Akmeninės palangės Akrolita
1.

Nuosavas sandėlis

Nuosavas natūralaus akmens sandėlis. Platus pasirinkimas. Tiesioginis pristatymas iš gamintojų, be tarpininkų!
2.

Dideli pajėgumai

Nuosavi gamybos įrengimai: gamykla, turinti 27 metų patirtį dirbant su natūraliu ir dirbtiniu akmeniu.
3.

Pilnas darbo ciklas

Mes atliekame pilną natūralaus akmens apdirbimo ciklą – nuo akmens pasirinkimo iki montavimo bei priežiūros.

ATLIKTI DARBAI

Funkcionalūs ir dekoratyvūs interjero ir eksterjero gaminiai bei detalės, pagaminti iš įvairių tipų natūralaus akmens, tarnaus daugiau nei vieną dešimtmetį, išlaikydami savo unikalų grožį ir fizines savybes.

Akmeniniai stalviršiai virtuvei Akrolita
isskirtinio-dizaino-modernus-stilingi-paminklai