AKMENS IMPREGNAVIMAS

 

Interjere ar eksterjere dažnai naudojami natūralūs akmenys, pvz., granitas ar marmuras. Tačiau, tinkamai neprižiūrimi akmens gaminiai – stalviršiiai, laiptų pakopos, palangių ar grindų dangos,– tampa pažeidžiami. Natūralaus akmens impregnavimas yra puikus sprendimas, didinantis jo ilgaamžiškumą, lengvinantis priežiūrą ir išlaikantis jo natūralų grožį.

Akmens impregnavimas yra būtinas procesas, užtikrinantis akmens ilgaamžiškumą ir išvaizdos išsaugojimą. Impregnavimo procesas padeda apsaugoti akmens paviršių nuo drėgmės, dulkių ir kitų aplinkos veiksnių, kurie gali sugadinti jo išvaizdą ir pažeisti struktūrą. Mes teikiame akmens impregnavimo paslaugas ir naudojame tik aukštos kokybės produktus, kad užtikrintume geriausią apsaugą ir ilgalaikį rezultatą.

Akmens stalviršio impregnavimas apsaugo natūralų akmenį nuo vandens, riebalų ir kitų medžiagų poveikio, galinčio sugadinti akmenį ar palikti dėmių ir įbrėžimų. Impregnavimas užtikrina, kad tokios medžiagos mažiau įsigertų į akmenį, o jo paviršius liktų švarus, ilgai naudojamas ir gražus.

Impregnuotas akmuo yra lengviau valomas ir prižiūrimas, nes mažiau pritraukia dulkių ir nešvarumų, o jų pašalinimas yra paprastesnis ir efektyvesnis. Be to, impregnavimas gali padėti apsaugoti grindų dangos natūralų akmenį nuo dažno šlifavimo ar poliravimo, galinčio pažeisti akmenį ir sumažinti jo atsparumą.

Mes siūlome profesionalias impregnavimo paslaugas, kurios padės jums išlaikyti savo natūralaus akmens gaminius gražius, saugius ir ilgaamžius.
Mes taip pat galime suteikti patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti impregnuotą akmenį. Jei Jums reikia akmens impregnavimo paslaugų, kreipkitės į mus ir Jums rasime tinkamiausią sprendimą.

1.

Nuosavas sandėlis

Nuosavas natūralaus akmens sandėlis. Platus pasirinkimas. Tiesioginis pristatymas iš gamintojų, be tarpininkų!
2.

Dideli pajėgumai

Nuosavi gamybos įrengimai: gamykla, turinti 27 metų patirtį dirbant su natūraliu ir dirbtiniu akmeniu.
3.

Pilnas darbo ciklas

Mes atliekame pilną natūralaus akmens apdirbimo ciklą – nuo akmens pasirinkimo iki montavimo bei priežiūros.

ATLIKTI DARBAI

Funkcionalūs ir dekoratyvūs interjero ir eksterjero gaminiai bei detalės, pagaminti iš įvairių tipų natūralaus akmens, tarnaus daugiau nei vieną dešimtmetį, išlaikydami savo unikalų grožį ir fizines savybes.

Akmeniniai stalviršiai virtuvei Akrolita
isskirtinio-dizaino-modernus-stilingi-paminklai