Kapavietės-dengimas -akmens-plokšte-su-banga-paminklas-triju-daliu-su-kryziumi-blue-pearl-granitas

PAMINKLŲ MONTAVIMAS

 

Paminklų montavimas – tai tikrai svarbus ir atsakingas darbas, kuris reikalauja ne tik specialių įgūdžių, bet ir žinių apie žemę ir aplinkos sąlygas. UAB „Akrolita” yra pasirengusi atlikti bet kokius paminklų montavimo darbus, naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas ir įrangą,– taip galime užtikrinti ilgaamžiškumą ir patikimumą.

Paminklų montavimas nėra paprastas darbas. Norint užtikrinti patikimumą ir ilgaamžiškumą, būtina atsižvelgti į daugybę faktorių: aplinkos sąlygas, pagrindo tvirtumą, paminklo dydį ir svorį. Mūsų meistrai sugebės įvertinti kiekvieną šią sąlygą ir priimti tinkamus sprendimus, kad paminklas būtų patikimai sumontuotas.

Mūsų meistrai kiekvieną dieną apdoroja akmenį, puikiai supranta skirtingų akmens tipų savybes, tinkamai parenka akmenį kiekvienam atvejui. Išmano tikslią paminklo montavimo techniką, todėl garantuoja, kad jis atlaikys laiko ir oro sąlygų poveikį.

Paminklų montavimui tinkamas laikas yra nuo pavasario pabaigos iki vėlyvo rudens. Paminklų montavimas yra svarbus procesas, kuris užtikrina, kad sukurtas paminklas būtų tvirtas, patvarus ir ilgaamžis. Mes, kaip patyrę paminklų specialistai, stengiamės atlikti šį procesą ypatingai, atsargiai ir profesionaliai.

Jei reikia profesionalios pagalbos ir patikimo paminklo montavimo, kreipkitės į mūsų įmonę. Mes su malonumu padėsime jums pasirinkti tinkamą paminklą ir sumontuosime.

Akmens skulptūros
1.

Nuosavas sandėlis

Nuosavas natūralaus akmens sandėlis. Platus pasirinkimas. Tiesioginis pristatymas iš gamintojų, be tarpininkų!
2.

Dideli pajėgumai

Nuosavi gamybos įrengimai: gamykla, turinti 27 metų patirtį dirbant su natūraliu ir dirbtiniu akmeniu.
3.

Pilnas darbo ciklas

Mes atliekame pilną natūralaus akmens apdirbimo ciklą – nuo akmens pasirinkimo iki montavimo bei priežiūros.

ATLIKTI DARBAI

Funkcionalūs ir dekoratyvūs interjero ir eksterjero gaminiai bei detalės, pagaminti iš įvairių tipų natūralaus akmens, tarnaus daugiau nei vieną dešimtmetį, išlaikydami savo unikalų grožį ir fizines savybes.

Kapavietės-dengimas -akmens-plokšte-is-triju-ploksciu-paminklas-triju-daliu-suomiskas-aurora-granitas
Kapų restauravimas
Kapavietės-dengimas -akmens-plokšte-paminklas-su-medziu-orion-vizage-blue-granitas